Objednávejte on-line

Nejlepší ubytovny v České republice

Rezervace ubytování

Vyberte ubytovnu:

Začátek pobytu:

Konec pobytu:


Výběr ubytovny podle lokality

Levné ubytování

Prahu, hlavní město České republiky, každoročně navštíví statisíce turistů z celého světa. Projít celé město a navštívit všechny, nebo alespoň ty hlavní pamětihodnosti, není záležitost na dva dny. Návštěvníci Prahy proto hledají vhodné ubytování. Ti, kteří nepotřebují bydlet v luxusních hotelech, jsou spíše pro levné ubytování. Levnější hotely nebo ubytovny jsou pro ně to pravé.

Levné ubytování v Praze najdeme poměrně snadno. Stačí k tomu internet nebo nějaké informační centrum. Ale i méně. Když se projdeme širším centrem Prahy, nabídky k nám „přijdou“ samy. Na každém letáku a takřka na každé ulici najdeme nabídky hlásající „levné ubytování Praha“, s plánky, cenami a fotografiemi.

Obzvláště pro mladé návštěvníky Prahy je levné ubytování zcela postačující. Mladí lidé nejsou nároční na ubytování z prostého důvodu. Celý den jsou ve městě, užívají si památek, obchodů, restaurací a diskoték, a vracejí se většinou velmi pozdě večer. Všechno, co potřebují, je koupelna a pohodlná postel. Levné ubytování v Praze se nachází v různých penzionech, ubytovnách či ve dvou či tříhvězdičkových hotelech.

Cena levného ubytování v Praze se odvíjí od místa, kde chceme bydlet. Asi nikoho nepřekvapí, že čím bydlíme blíže centru Prahy, zaplatíme více, a naopak je-li naše bydlení více na okraji města, nesáhneme tak hluboko do kapsy. Levné ubytování se ale každopádně vyplatí těm, kteří chtějí strávit v Praze delší čas a kteří si nemohou dovolit luxus. Naše hlavní město se totiž řadí spíše k těm dražším destinacím. Každé zvýšení cen se pak odrazí na celkovém počtu turistů, kteří Prahu každoročně navštíví.

A na závěr jeden tip, kde najít levné ubytování v Praze během minuty. Server ubytovny.cz Vám přehledně zobrazí hned několik ubytoven/hotelů v Praze a další v jiných městech České republiky. V hlavním městě si vyberete z pěti adres a nemusíte je ani navštívit. Pohodlně si můžete prohlédnout fotografie interiérů a podle toho se rozhodnete, které levné ubytování u Vás vyhraje.

Ubytovna

Levné ubytování

Garance nejlepší ceny

Nejlepší cenu garantujeme na našich stránkách. Přehled všech cen a termínů najdete v rezervačním systému.

Novinky & Tisk

Praha, 12.12.2013 - Konference Asociace majitelů a provozovatelů ubytoven nastínila problematiku ubytoven a nabídla nová řešení

 

Podrobnosti

Nové služby pro vás

Ubytovna Hloubětín nyní nově nabízí Wi-Fi připojení k internetu!