Objednávejte on-line

Novinky:

VYSOČANSKÝ CLARION HOSTIL KONFERENCI PROVOZOVATELŮ UBYTOVEN

 

Konference Asociace majitelů a provozovatelů ubytoven nastínila problematiku ubytoven a nabídla nová řešení

alt

Na konferenci pořádané Asociací majitelů a provozovatelů ubytoven (AMPU) 10. prosince v Praze se účastníci zabývali otázkou ubytoven a související problematikou sociálního bydlení. Konference, nad níž převzal záštitu ministr pro místní rozvoj Mgr. František Lukl, MPA, nastínila hlavní problémy, které tuto oblast sužují, a nabídla řešení situace ubytoven v České republice prostřednictvím jejich kategorizace, která pomůže nastavit jasná pravidla jejich provozování.

„Po roce 2010 došlo ke zrušení množství staveb a ubylo klientů ubytoven z řad sezonních dělníků. Zároveň se zvýšil počet lidí v bytové nouzi. Situace na trhu se tedy změnila a příležitosti využili někteří nepoctiví podnikatelé. Cílem Asociace majitelů a provozovatelů ubytoven je vymezit se proti takovýmto praktikám, poskytnout ochranu a společně prosazovat zájmy, jejichž cílem je začlenit ubytovny do systému sociálního bydlení“, shrnula Kateřina Kronovetrová, ředitelka jednoho ze zakládajících členů asociace, Areálu Hloubětín, provozovaného společností CPI Hotels. Celá zpráva ZDE!

Foto: Kateřina Kronovetrová, ředitelka Areálu Hloubětín; Ing. René Gucký, předseda představenstva AMPU

 

HASIČI NACVIČOVALI ZÁSAH V AREÁLU UBYTOVNY HLOUBĚTÍN

 

Praha, 19. června 2014 – Ubytovna Areál Hloubětín provozovaná společností CPI Hotels se včera v dopoledních hodinách dočkala nácviku bezpečnostních postupů spojených s výjezdem hasičského záchranného sboru. K budovám ubytovny, kde v současné době probíhá zateplování fasád, rekonstrukce střech a balkonů, dorazily čtyři hasičské jednotky, policie uzavřela i příjezdovou silnici k místu konání akce. „Bezpečnost našich stálých hostů je pro nás na prvním místě, zásah měl za úkol zajistit bezproblémový přístup hasičů v případě vypuknutí požáru i během ztížených podmínek zastavění budovy lešením.“, uvedla Kateřina Kronovetrová, ředitelka Ubytovny Areál Hloubětín. Hasiči při simulovaném zásahu použili i nejdelší žebřík v Praze, který měří 52 metrů, aby vyzkoušeli přístupnost k nejvyšším patrům budovy a jeřábu. Práce s hasičskou technikou vně budovy a následná prohlídka ubytovacího areálu trvala téměř tři hodiny.Celá zpráva ZDE!

 

Garance nejlepší ceny

Nejlepší cenu garantujeme na našich stránkách. Přehled všech cen a termínů najdete v rezervačním systému.

Novinky & Tisk

Praha, 12.12.2013 - Konference Asociace majitelů a provozovatelů ubytoven nastínila problematiku ubytoven a nabídla nová řešení

 

Podrobnosti

Nové služby pro vás

Ubytovna Hloubětín nyní nově nabízí výběr peněz z bankomatu přímo v areálu ubytovny!